NEVZAT ERDAĞ

Mali Müşavir, Eğitimci, Yazar, Yönetim Danışmanı ve Denetçidir. Profesyonel olarak çeşitli firmalarda muhasebe, finans ve dış ticaret departmanlarında üst düzey yönetici olarak görev almıştır. Kamuda vergi ve sosyal güvenlik alanında birçok çalışmalarda bulunmuştur. Halen farklı sektörlerde firmaların Mali Müşavirliğini, Mali & Sosyal Güvenlik ve Yönetim Danışmanlığını yapmaktadır. Yaklaşık 15 yıldır muhtelif eğitim kurumlarında eğitimler vermektedir. Çeşitli yayın kuruluşlarında sosyal ve mesleki içerikli makaleler yazmaktadır.

Nevzat ERDAĞ ‘ın 12 mesleki, 3 sosyal olmak üzere 15 yayınlanmış, yayın aşamasında 2 kitabı bulunmaktadır.

ERTUĞRUL BELEN

Business Networking Akademi kurucusu, Networking danışmanı Ertuğrul Belen  Networking Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı kitabının yazarı ve Girişimciliğin Altın Kuralları kitabının ortak yazarıdır. Bugüne kadar 30 binin üzerinde profesyonele Türkiye’de bir “ilk” olan Speed Networking yaptırmış ve uygulamalı Networking seminerleri vermiştir. Ertuğrul Belen, pırlantayı günlük bir takı haline getirme vizyonuyla kurulmuş dikey e-ticaret sitesi Divas Diamond’ın kurucularındandır.

NURETTİN ÖZDOĞAN

Kurumsal hayata dünyanın en önemli yönetim danışmanlığı şirketlerinden Egon Zehnder International’da başlamıştır. Kurumsal hayat sonrasında Türkiye’nin ilk sosyal medya ajanslarının birini kurmuş olup, lider Türk ve uluslararası şirketlere sosyal medya ve online itibar yönetimi konusunda hizmet vermiştir. Geçmiş yıllarda Zaman Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmıştır. Şu anda 30′ı aşkın ülkeye hızlı tüketim mücevher satışı yapan Divas Diamond’un yönetici ortağıdır.


AYÇA MUMKULE ERŞİPAL

1974 doğumlu olan Ayça Mumkule Erşipal, Lise eğitimini Haydarpaşa Lisesi’nde tamamlamıştır. Aynı dönemde, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ nda Opera Şarkıcılığı ve Klarnet eğitimi görmüştür. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde tamamladığı Turizm ve Otel İşletmeciliği alanındaki lisans eğitimi sırasında, eş zamanlı olarak Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik Formasyon diploması almıştır. Yüksek Lisansını, Marmara Üniversitesi’nde Yönetim ve Çalışma Psikolojisi alanında tamamlamıştır.

1997-2006 yılları arasında görev yaptığı firmalarda, müşteri ilişkileri uzmanlığı, süreç geliştirme, eğitim uzmanlığı ve eğitim-planlama yöneticiliği yapmıştır.

Yüksek Lisansı sırasında, Öğrenen Organizasyon, Yetişkinlerin Öğrenme Stilleri, Mobbing (İş Yerinde Psikolojik Taciz) ve Farklılıkların Yönetimi konularında projeler hazırlayarak sunmuştur.

ERAY BECEREN

Eray Beceren, Yeditepe Üniversitesi “Eğitim Yönetimi ve Denetimi”yüksek lisans programı mezunudur. 25 yıl Kara Kuvvetleri Komutanlığının çeşitli kademelerinde Eğitim Planlama ve Yönetimi görevlerinde bulunmuş, Yönetim ve Liderlik konularında eğitimler vermiştir. 1998 yılından beri Duygusal Zekanın Türkiye’de yaygınlaşması ve benimsenmesini hedefleyen Beceren, Duygusal Zeka ile ilgili; çeşitli üniversite, okul, şirket ve kurumlarda farkındalık yaratma seminer ve konferansları vermiştir. Duygusal Zeka mail grubunu ve “Türkiye’nin Duygusal Zekası” sitesini kurmuş ve yürütmektedir.

Bir çok dergi ve gazetede makale paylaşımında bulunmuş olup, Okan Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesinde eğitmenlik görevi üstlenmiştir. Halen Kocaeli üniversitesi iletişim fakültesinde “Yönetim Sanatı ve Becerisi” dersleri vermektedir.

REMZİ DURMUŞ

Çalışma hayatına çeşitli kurum ve kuruluşların strateji birimlerinde çalışarak başlamıştır. Bu süreçte çeşitli AB projelerinde görev almıştır.  KOSGEB ve Koç Üniversitesi’nin destekleriyle başlatılan girişimcilik eğitimi projesinin koordinatörlüğünü yapmıştır.

Türkiye’nin dört bir yerinde;  Üniversitelerde, Yerel Yönetimlerde, Kent Konseylerinde, Sanayi ve Ticaret Odalarında, Sivil Toplum Kuruluşlarında; girişimcilik, girişimcilik projelerine finans bulma yöntemleri, pazarlama, liderlik, networking, iletişim ve iş planı yönetimi üzerine çeşitli eğitimler vermiştir.

Halen, CeBIT Eurasia’nın Girişimcilik Danışmanlığını yapmakta olup; Dünya Gazetesi’nin yayın organı olan Dünya Ekonomi TV’de, Girişimcinin Nabzı programını hazırlayıp sunmaktadır. Ayrıca, şirketlere çeşitli konularda danışmanlıklar yapmakta olup, girişimcilik eğitimlerine devam etmektedir.